г. Львов, ул. Стуса, 7

Акцiя!

Акцiя!

Акцiя !

Акцiя !

Акцiя !

Акцiя !

на пресотерапiю - економiя 40%

послуги

Центр краси і здоров'я Вікторія Б'юті, надає різні послуги в косметології, солярії, видалення волосся, пірсинг, масаж і багато інших

Солярій MIRO

Вертикальний солярій Миро - це оптимальний спосіб отримати рівний і красивий загар в будь-яку пору року.

детальніше

Мезоніті (Тредліфтинг)

Мезоніті - новітня технологія омолодження та тривимірного моделювання контурів особи і тіла, всього за один сеанс дозволяє домогтися високих результатів.

детальніше

Косметичний догляд

Салон краси та здоров'я "Вікторія Б'юті" надає послуги косметичного догляду за шкірою обличчя, які включають в себе заходи з підтяжки шкіри, позбавлення від купероза, пігментації, акне.

детальніше

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг - ефективна косметична процедура, в ході якої видаляється шар ороговілих старих клітин з поверхні шкіри шляхом впливу хімічно активними речовинами.

детальніше

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя – прогресивна і ефективна методика омолодження обличчя, заснована на введенні під шкіру або в шкіру спеціальних препаратів.

детальніше

Біостимуляція обличчя

Біостимуляція – ефективна процедура на обличчі, яка дозволяє відновити і стимулювати роботу м'язів, покращує тонус шкіри і підшкірних шарів, функціонування кровоносної та лімфатичної систем.

детальніше

Вакуумний масаж обличчя

Вакуумний масаж обличчя апаратом Skintonic у Львові за методом дермонії - ефективний та безпечний засіб зробити шкіру обличчя пружньою, сяючою та здоровою.

детальніше

Запишіться на послугу

Залиште заявку і ми передзвонимо вам найближчим часом.