Встановлення мезонітей – відносно свіжа процедура в ниткових методах корекції обличчя, яке поступово завойовує популярність і в Україні теж. Це та процедура, яка допоможе контуру обличчя стати більш чітким, зробить його молодшим, «освіжити» риси і тим самим прибрати кілька років віку. Вперше дана методика була застосована в Південній Кореї, пізніше поширилася на країнах Азії, а тепер дійшла до США та Європи. Суть процедури полягає в імплантації мезонітей – волокон з певними властивостями. З чого вони складаються і як впливають на шкіру обличчя розбираємося нижче.

Склад мезонітей

Мезоніть – гладка резорбіруєма нитка, виготовлена ​​з полідіоксанона (скорочено ПДО). У косметології можна зустріти й інші назви – мікроніті, «три де» нитки, а саму процедуру по їх установці професіонали часто називають тредоліфтінгом.

Матеріал полідіоксанон застосовується досить давно, але раніше він був на озброєнні лікарів-хірургів, а тепер їм почали користуватися і лікарі-косметологи. Спочатку мезоніті використовували для додаткового скріплення / зшивання / фіксації тканин в області сухожиль, внутрішніх органів, судин, шкірних покривів. Термін дегідратації такої нитки складає в середньому 5 місяців, продукти гідролізу виводяться нирками, за цей період нитка забезпечує добре помітний ліфтинг м’яких тканин, а результат встигає закріпитися.

Для встановлення мезонітей використовують спеціальні системи – дуже тонкі порожні голки, усередині яких така мезоніть легко ковзає. Голки зроблені з медичної сталі. Що голки, що нитки не погрожують будь-якою небезпекою зараження або пошкодження шкіри, якщо знаходяться в руках фахівців. Ефект від установки мезонітей здатний зберігатися досить довго – від півтора до двох років. Сама процедура абсолютно нетравматична (знаходиться приблизно на одному рівні з іншими ін’єкційними процедурами), після неї пацієнт не потребує перебування у реабілітаційному періоді.

У чому проявляється ефективність мезонітей

Ефект від установки мезонітей можна спостерігати в наступних випадках:

  • корекція зморшок в міжбрівному просторі (вертикальні зморшки);
  • корекція зморшок в області чола;
  • зменшення області над верхньою губою;
  • корекція форми губ;
  • усунення «другого підборіддя»;
  • корекція яскраво виражених носогубних складок;
  • запобігання провисання м’яких тканин в області щік;
  • зміна лінії брів;
  • усунення дрібних зморшок в області шиї, які видають вік;
  • усунення в’ялості шкіри на будь-яких ділянках тіла: на животі, на стегнах, внутрішній стороні плечей та ін.

Мезоніті можна рекомендувати тим пацієнтам, яким протипоказані уколи препаратами Ботокс і Диспорт або ж використовувати їх в тандемі для посилення ефекту.

Отримати консультацію по встановленню мезонітей, розробити схему установки, розрахувати кількість використовуваних ниток вам допоможе фахівець з салону краси «Вікторія Бьюті» з м Львів.