Мезоніті: склад і ефективність

08
Гру

Мезоніті: склад і ефективність

Встановлення мезонітей – відносно свіжа процедура в ниткових методах корекції обличчя, яке поступово завойовує популярність і в Україні теж. Це та процедура, яка допоможе контуру обличчя стати більш чітким, зробить його молодшим, «освіжити» риси і тим самим прибрати кілька років віку. Вперше дана методика була застосована в Південній Кореї, пізніше поширилася на країнах Азії, а тепер дійшла до США та Європи. Суть процедури полягає в імплантації мезонітей – волокон з певними властивостями. З чого вони складаються і як впливають на шкіру обличчя розбираємося нижче.

 

подробнее
Види воскової депіляції

04
Гру

Види воскової депіляції

Воскова депіляція – одна з найпопулярніших процедур з видалення небажаного волосся. Робити її можна на будь-яких ділянках тіла: на ногах, руках, в області пахв, в зоні бікіні, в зоні носогубного трикутника (для видалення чоловічих «вусиків» у жінок). Дана послуга – одна з найбільш затребуваних і в салоні краси «Вікторія Бьюті».

подробнее
Сучасні методи омолодження обличчя

11
Лис

Сучасні методи омолодження обличчя

Зберегти красу і молодість – хіба не про це мріє кожна жінка?! Ми допоможемо вам втілити ваші мрії в реальність завдяки сучасним методам омолодження, які доступні в салоні краси «Вікторія Бьюті».

подробнее