serv4

Ціна

від 300грн. до 500 грн.

Опис

Біостимуляція тіла – унікальна і універсальна процедура, яка допоможе повернути шкірі тіла пружність і красу. Дана методика все ще вважається інноваційною, є дуже ефективною і при цьому абсолютно безпечною.

ДЕТАЛЬНО

Біостимуляція тіла – унікальна і універсальна процедура, яка допоможе повернути шкірі тіла пружність і красу. Дана методика все ще вважається інноваційною, є дуже ефективною і при цьому абсолютно безпечною.
Біостимуляція являє собою апаратний вплив на верхні і нижні шари шкіри. При цьому використовується електричне поле, ультразвук і світлове випромінювання. Саме в комплексному застосуванні даних трьох технологій (жодна з них не є новою) і полягає унікальність процедури биостимуляции тіла.

Суть процедури біостимуляції тіла

Для біостимуляції тіла використовується сучасне апаратне забезпечення, аналогів якого ви не знайдете у вашому місті. У спеціальне меню заносяться параметри пацієнта, і наш фахівець, керуючись рекомендаціями програми, підбирає індивідуальний режим впливу. Останній також залежить від того, який результат в підсумку ви плануєте отримати: позбутися целюліту, зробити детоксикацію шкіри або зменшити жирові відкладення.

Сучасні апарати дозволили знизити тривалість процедури биостимуляции до 30-60 хвилин, в той час як прилади старого покоління виконували аналогічну задачу за більш тривалий час – 1,5-2 години. Економія часу – перший плюс, другий полягає в зниженні навантаження на організм, який піддається впливу мікрострумів.

Застосовувати біостимуляцію можна в лікувальних, естетичних, спортивних та реабілітаційних цілях. Вважається, що одна процедура замінює повноцінне тренування в тренажерному залі, однак не варто виключати спорт і правильне харчування зі свого життя, якщо ви хочете домогтися по-справжньому приголомшливих стабільних результатів.

Рекомендована тривалість курсу лікування – 10-12 процедур. Вони мають накопичувальний ефект, який помітний в середньому протягом року після завершення курсу.

У чому полягає ефективність біостимуляції тіла:

  • прискорюються обмінні процеси;
  • підвищується тонус шкіри;
  • зникають розтяжки після різкого схуднення або пологів;
  • формується правильний рельєф тіла;
  • поліпшується самопочуття та емоційний стан в цілому.
  • усувається набряклість тканин;
  • зникають прояви целюліту;
  • виконується тренування підшкірних м’язів тіла;
  • знімається перенапруження в м’язах після складних фізичних навантажень;

Показання до біостимуляції

Біостимуляцію тіла рекомендують всім, хто хоче отримати гарну фігур з правильними рельєфами, поліпшити м’язовий тонус, частково прибрати жирові відкладення і целюліт в області стегон і живота, зменшити розтяжки і знизити в’ялість шкіри. Окремо біостимуляція обличчя покращує контур обличчя, робить міні-підтяжку, зменшує кількість дрібних зморшок, виконує детоксикацію шкіри. Процедуру також можна порадити тим, хто хоче поліпшити колір шкіри тіла (вирівняти, зробити його більш природним), відчути розслаблюючу дію цього своєрідного масажу, простимулювати роботу лімфатичної та кровоносної систем.
Біостимуляція є безпечною і нетравматичними процедурою, але при цьому має ряд протипоказань. Так, не рекомендується проводити її вагітним жінкам і тим, які мають захворювання сечостатевої системи.