serv10

Ціна

За одиницю - 33 грн.

Опис

Препарати Ботокс і Диспорт – торгові назви ботулінічного токсину типу А, призначеного для блокування роботи м’язів, які відповідають за міміку на обличчі.

ДЕТАЛЬНО

Препарати Ботокс і Диспорт – торгові назви ботулінічного токсину типу А, призначеного для блокування роботи м’язів, які відповідають за міміку на обличчі. Раніше вони застосовувалися тільки в неврології для усунення м’язових спазмів. А сьогодні, в сучасній косметології, ін’єкції даних двох препаратів використовують для того, щоб прибрати дрібні і зменшити великі зморшки на обличчі. Зрештою обличчя виглядає молодше, ніж до процедури. У Львові ін’єкції диспортом і ботокосом доступні в салоні краси Victoria Beauty.
Мімічні зморшки – це зморшки динамічного походження, які з’явилися в результаті м’язової діяльності особи. Найбільша їх кількість зосереджена у верхній половині обличчя («гусячі лапки», лобові зморшки, між бровами і т. д.).

Суть ін’єкціями препаратами Ботокс і Диспорт

Ін’єкції ботоксом і диспортом являють собою щадне нехірургічне втручання, процедура є цілком безпечною, не супроводжується сильними больовими відчуттями і в цілому переноситься пацієнтами дуже легко, особливо коли виконує її кваліфікований фахівець. Укол робиться безпосередньо в м’яз, який задіяний у формуванні певної мімічної зморшки.

Накопичувальний ефект від процедури зберігається протягом 9-12 місяців, іноді може досягати півтора років. Для максимально помітного результату лікарі рекомендують робити процедуру диспорта і ботокса для обличчя два рази на рік.

І найголовніша відмінність полягає в різниці концентрацій ботулотоксину – в ботоксі його майже в три рази більше. Відповідно, диспорта буде потрібно в три рази більше в порівнянні з ботоксом. Правда, і вартість диспорта нижче.

За допомогою препаратів Ботокс і Диспорт можна усувати зморшки наступного характеру:

  • «гусячі лапки» – дрібна сітка зморшок у зовнішніх куточках очей;
  • глибокі зморшки між бровами (вертикальні);
  • зморшки в області носогубного трикутника;
  • зморшки в області чола (горизонтальні).

Також уколи проявили свою ефективність в лікуванні гіпергідрозу, надмірної пітливості.

 

Диспорт і ботокс: головні відмінності

Незважаючи на те, що в основі обох препаратів лежить одна і та ж речовина, між ними існують і деякі відмінності. Так, ефект від диспорта помітний трохи швидше, ніж від ботокса, тому перший препарат рекомендують застосовувати тоді, коли потрібно отримати максимально швидкий результат.
У випадку з уколами Диспорт дифузія (взаємне проникнення молекул однієї речовини в іншу, або змішування) проявляється швидше. Таким чином, активно діюча речовина потрапить не тільки в той м’яз, в якому зроблено ін’єкція, але і в сусідні з нею. Плюс цієї властивості полягає в тому, що так можна досягти більш природнього результату. Мінус полягає в тому, що в деяких випадках може проявлятися побічний ефект – опущення верхньої повіки або брови.

На підставі сказаного вище робимо висновок: немає препарату краще або гірше, є більш і менш концентрований препарат з певними незначними особливостями. Який виберете ви – вирішувати тільки вам. Також ви можете отримати професійну консультацію нашого фахівця в салоні краси «Вікторія Бьюті» у м. Львів.

Не рекомендується робити уколи ботокса і диспорта при наявності запальних вогнищ на обличчі, онкології, епілепсії, захворюваннях крові, під час вагітності та лактації, на тлі прийому антибіотиків. Іноді після ін’єкцій можуть спостерігатися побічні ефекти у вигляді головних болів, набряків, локальних почервонінь і оніміння ділянок шкіри.