serv3

Ціна

350 грн. 250 грн.

Опис

Дермотонія – процедура, яка успішно бореться з недоліками шкіри: локальними жировими відкладеннями і целюлітом.

ДЕТАЛЬНО

Дермотонія – процедура, яка успішно бореться з недоліками шкіри: локальними жировими відкладеннями і целюлітом.

У нашому салоні краси «Вікторія б’юті», розташованому в м Львів, ви можете випробувати на собі сучасний, який вже довів свою дієвість, спосіб поліпшення стану шкіри. Це процедура, яка носить назву дермотонія. Вона порівняно нова (відома з 1991 року), але вже стала популярною серед українок, які прагнуть добре виглядати.

Що таке дермотонія

Дермотонія являє собою вплив на шкіру вакуумом з певною частотою та інтенсивністю, який поєднується з класичним разминанням. Подібний рефлексо-терапевтичний вплив на шкіру обличчя і тіла сприятливо позначається не тільки на зовнішньому вигляді, але і на самопочутті клієнток. Шкіра стає більш м’якою, гладкою, пружною, зникають жирові відкладення за рахунок ліполізу – активованого процесу розщеплення жиру. Паралельно виводиться застояна в організмі рідина і стимулюється приплив кисню до верхніх тканин.

Переваги дермотоніі

  • доведена ефективність при досить невисокій вартості процедур;
  • повна відсутність будь-яких побічних явищ після процедури;
  • процедура виконується без використання додаткових мазей і кремів;
  • відсутність больових відчуттів – великий плюс при скульптуванні тіла;
  • отриманий ефект зберігається протягом 6-12 місяців в залежності від будови шкіри;
  • дермотонія показана навіть тим пацієнтам, які страждають на алергічні захворювання шкіри.

Дермотонія з апаратом Skintonic

Дермотонія виконується апаратом Skintonic популярного французького виробника. Це один з кращих і популярних пристроїв, яким обладнані найвідоміші салони краси і б’юті-центри не тільки в нашій країні, а й за її межами.

Залежно від індивідуальних характеристик шкіри та медичних показань може змінюватися глибина впливу апаратом Skintonic і використовуватися різної форми і розміру насадки для нього. Точні параметри підбираються індивідуально для кожного клієнта під час персональної консультації.

Дермотонія виконується на суху шкіру, процес триває близько півгодини. Кількість процедур для обличчя коливається від 6 до 8, для тіла – від 10 до 12. Перші результати помітні вже після двох-трьох процедур.
Також Скінтонік відмінно проявляє себе при комплексному догляді. Він буде прекрасним доповненням до таких процедур, як ручний масаж, вплив низькочастотним ультразвуком Ультра BF 36, різноманітними обгортаннями, мезотерапії та ін.

Показання до процедури дермотоніі

Рекомендувати дану процедуру можна клієнтам, які мають проблему з шкірою обличчя. Це передчасне або вікове в’янення, зниження тонусу м’язів, глибокі складки в області носогубного трикутника, косметичні рубці, наявність другого підборіддя.

Тим, хто піклується про красу і особи, і всього тіла, дермотонія дозволить підвищити пружність шкіри. Процедуру можна рекомендувати при в’ялості шкірних покривів, целюліті, наявності рубців і розтяжок, варикозному розширенню вен на ногах.

Дермотонія можна проводити під час вагітності після узгодження з лікарем-гінекологом. Сеанси протипоказані особам з кардіостимуляторами та хворим на інфекційні захворювання в гострій фазі.