temp2

Ціна

350 грн. 250 грн.

Опис

Фонофорез – унікальний метод апаратно-фізіотерапевтичного впливу, один з найефективніших у безін’єкційній косметології. Він має на увазі вплив ультразвуком на частотах понад 16 кГц і одночасне введення косметичних препаратів

ДЕТАЛЬНО

Фонофорез – унікальний метод апаратно-фізіотерапевтичного впливу, один з найефективніших у безін’єкційній косметології. Він має на увазі вплив ультразвуком на частотах понад 16 кГц і одночасне введення косметичних препаратів. Механічне коливання надає на шкіру яскраво виражене масажне дію, проникаючи в клітини (глибина може становити 4-6 см!). При цьому активується клітинний обмін, посилюється лімфодренаж, активізується кровообіг.

Ефективність фонофореза

Фонофорез – багатопланова процедура. Крім того, що з його допомогою відбувається більш активне всмоктування косметичних препаратів, він також має місцеву знеболюючу дію, знижує ймовірність появи запалень на шкірі, стимулює роботу нервових закінчень, завдяки йому поживні речовини інтенсивніше притікають до верхніх шарів шкіри. Шкіра при цьому додатково прогрівається, насичується молекулами кисню, стає більш еластичною. Багато пацієнток спостерігають поліпшення тонусу шкіри за рахунок природного відновлення колагенових і еластинових волокон. Рубці і ущільнення будь-якого походження поступово стають більш рівними і гладкими за рахунок стимуляції синтезу білка. Одночасно змінюється рівень кислотності шкіри, стягуються розширені пори. Ультразвук діє дуже м’яко, не викликаючи неприємних або хворобливих відчуттів, легко переноситься усіма без винятку пацієнтами будь-якого віку.

Фонофорез рекомендують застосовувати в тих випадках, коли протипоказано агресивне хімічне або механічне (тобто хірургічне) втручання. Стандартна тривалість курсу фонофореза складає в середньому 8-12 процедур. Рекомендується повторювати курс з розривом в 3-5 місяців. Тривалість кожної процедури варіюється від 10 до 30 хвилин. Помітний ефект проявляється вже після 4-6 процедур. Індивідуальну схему частоти та інтенсивності процедури розробить косметолог салону краси «Вікторія Бьюті».

Показання до фонофорезу:

Процедура фонофореза може бути рекомендована для рішення наступного спектра проблем:

  • целюліт;
  • локальні рубці і розтяжки на тілі;
  • дрібні зморшки;
  • надмірна сухість шкіри обличчя;
  • набряклість;
  • порушення жирового обміну;
  • старіння і передчасне в’янення шкіри;
  • розширені пори особи;
  • вугрі;
  • схильність до запалень на обличчі та спині.

З протипоказань варто відзначити наявність запальних шкірних захворювань, онкології, невралгії, післяопераційних станів (особливо в області голови).

Фонофорез ефективний у будь-якому віці і стосовно до будь-якого типу обличчя. Його дія зберігається навіть після завершення самої процедури. Також вона добре поєднується з іншими способами впливу на шкіру – електрофорезом, парафінотерапією, посиленим косметичним доглядом, мезотерапією, вакуумним масажем.
Записатися на процедуру фонофореза ви можете у Львові в салоні краси «Вікторія Бьюті». У нас в наявності сучасне обладнання, досвідчені фахівці і стабільно високий рівень обслуговування.