serv15

Ціна

Ретиноловий - 600 грн. | Гліколевий - 450 грн. | TCA pain control - 1700 грн.

Опис

Хімічний пілінг – популярна косметична процедура, яка дозволяє впоратися з багатьма проблемами шкіри обличчя: підтягнути її, зробити більш здоровою, позбутися рубців, лущення, вугрової висипки, в’ялості. Поряд з хімічним також поширені інші пілінги: фруктовими та гліколевими кислотами, ензимами, мезопілінг та інші.

ДЕТАЛЬНО

Хімічний пілінг – популярна косметична процедура, яка дозволяє впоратися з багатьма проблемами шкіри обличчя: підтягнути її, зробити більш здоровою, позбутися рубців, лущення, вугрової висипки, в’ялості. Поряд з хімічним також поширені інші пілінги: фруктовими та гліколевими кислотами, ензимами, мезопілінг та інші.

Види хімічного пілінгу

Залежно від глибини впливу хімічними речовинами розрізняють такі типи пілінгу: поверхневий, серединний і глибокий.

Поверхневий зачіпає тільки верхній шар шкіри і проводиться з використанням саліцилової кислоти, в результаті нього клітини верхнього шару шкіри активно ростуть, виробляючи колаген та еластин. У цього типу пілінгу самий короткий реабілітаційний період: всього день-два на шкірі буде спостерігатися легке почервоніння. Поверхневий вплив особливо добре проявляє себе на шкірі жінок у віці до 30 років, він чудово очищає і стимулює шкіру, дозволяє їй виглядати більш молодою і доглянутою.

Серединний пілінг зачіпає більш глибокий шар, при цьому застосовується триоцтова або саліцилова кислота, фенол. Відновлювальний період може тривати до тижня, при цьому шкіра має яскраво виражене почервоніння, лущиться і може набрякати. Серединний пілінг дає найбільш явний ефект омолодження, позбавляє від дрібних і середньої глибини зморшок, усуває пігментацію.

Глибокий пілінг вважається найдієвішим, але і найскладнішим для пацієнта. Якщо в перших двох випадках ефект зберігається від півроку до року, то в цьому випадку повторна процедура може знадобитися через 8-10 років. У глибокому пілінгу використовують триоцтову кислоту або фенол. Відновлювальний період становить близько місяця, при цьому на шкірі утворюються кірки, з’являється свербіж, почервоніння, присутні хворобливі відчуття. Глибокий пілінг – серйозний інструмент у боротьбі з акне і постакне, рубцями, шрамами, потовщеннями на шкірі, зморшками.

Суть процедури

Усі три види хімічного пілінгу доступні в салоні краси «Вікторія Бьюті» у м. Львів. Глибина впливу підбирається індивідуально нашим фахівцем під час консультації, він же повідомляє приблизну кількість необхідних сеансів (після перших результатів цифра може бути відкоректована). Сама процедура має на увазі нанесення на шкіру агресивних хімічних складів, які, грубо кажучи, роблять опік шкіри різної складності. Але так як проводиться процедура під контролем фахівця в амбулаторних умовах, переживати не варто – його наслідки принесуть тільки приємні враження після того, як пройде відновний період.

Кожен сеанс триває в середньому 30-60 хвилин, при поверхневому і серединному пілінгу знеболення не використовується, при глибинному для зняття хворобливих відчуттів можна застосовувати анестезію.

Показання до хімічного пілінгу

Хімічний пілінг може бути рекомендований для усунення наступних проблем зі шкірою обличчя:

  • акне, розацеа і постакне;
  • складки, зморшки;
  • надмірна пігментація;
  • постійне лущення;
  • рубці і шрами;
  • зміна кольору обличчя (дисхромія);
  • врослі волоски;
  • себорея.

Не рекомендується проводити процедуру при наявності вірусних захворювань, запущених випадків вугрової висипки, захворюваннях щитовидної залози, під час менструацій і вагітності.