temp2

Ціна

500 грн. грн.270-350 грн. 

Опис

Краса і здоров’я шкіри обличчя і тіла не поспішають виходити з моди. Вони визначають не тільки наше враження від самих себе в дзеркалі, але і самопочуття, світовідчуття, роблять нас більш впевненими в собі.

ДЕТАЛЬНО

Краса і здоров’я шкіри обличчя і тіла не поспішають виходити з моди. Вони визначають не тільки наше враження від самих себе в дзеркалі, але і самопочуття, світовідчуття, роблять нас більш впевненими в собі. Тому так важливо навіть для здорової шкіри забезпечити правильний, розроблений саме з її потребами, догляд. А якщо є невирішені проблеми (акне, купероз, зморшки, обвислість, пігментація), шкіра тим більше потребує того, щоб про неї дбали особливо ретельно, адже ці проблеми не підуть самі по собі, а лише посиляться з часом. У косметичному салоні «Вікторія Бьюті» ви знайдете повний комплекс процедур, які можна об’єднати загальною назвою «косметичний догляд».

Ми віддаємо перевагу терапевтичної косметології. Це означає, що ми практикуємо методи і засоби для живлення, зволоження, тонізації, очищення шкіри, масажні методики, ін’єкційні, фізіотерапевтичні (апаратні), займаємося омолодженням і лікуванням шкіри без хірургічного втручання. Нижче описані процедури, які користуються найбільшим попитом у наших клієнтів у м. Львів.

Маски

Маска для обличчя – це один з найдоступніших традиційних видів догляду за шкірою обличчя, шиї та зони декольте. Склад маски підбирають залежно від типу шкіри (суха, жирна, комбінована, нормальна, чутлива) і залежно від тих проблем, які вона повинна вирішити. Наш косметолог запропонує вам на вибір наступні маски:

  • очищаючі;
  • протизапальні;
  • антивікові;
  • для живлення;
  • зволожуючі;
  • тонізуючі.

Масаж обличчя

Ми практикуємо три напрямки масажу обличчя: класичний, практичний і щипковий. Вони розрізняються способом і силою впливу на шкіру. Регулярний масаж ніжної шкіри обличчя, зроблений професіоналом, покращує її загальний стан і колір, тонізує, усуває проблемні ділянки (наприклад, сильно виражені складки) і набряклість.

Ліфтинг-програми

Ліфтинг-програми представляють собою комплекс заходів, спрямованих на підтяжку шкіри. Обвислість і в’ялість, викликані найчастіше віковими змінами, залишаться в минулому зі вміло підібраними процедурами нашим косметологом у Львові. До них відноситься очищення, масаж, застосування спеціальних сироваток і кремів, інші методи.

Тінізація шкіри обличчя

інізація шкіри проводиться з метою приведення її у тонус, в якості підготовчого етапу перед живленням, але після процедури очищення. Виконується в комплексі з цими процедурами за допомогою молочка, тоніка, лосьйону або гель-тоніка.

Антикуперозні програми

Антикуперозні програми покликані боротися з розширеними судинами, які проглядаються під ніжною шкірою обличчя у вигляді «павутинки ниток» або «зірочок». Вони викликані проблемами з кровообігом і виглядають неестетично, тому вимагають правильного лікування. Для цього ми використовуємо активні компоненти, які покликані зміцнити стінки судин, спеціальний судиннозміцнюючий гель, антикуперозні концентрати та інші методи.

Лікування старіючої шкіри

Для лікування в’янучої шкіри з віковими змінами ми використовуємо такий косметичний догляд, який покликаний виконати профілактику старіння і його уповільнення. У нашому арсеналі застосовуються антиоксиданти, гідранти, активізатори регенерації шкіри, біостимулятори обмінних процесів, капіляропротектори.

Усунення пігментації

Це одна з послуг косметолога центру краси «Вікторія Бьюті» – усунення пігментації, викликаної віковими і гормональними змінами, сонячними опіками, неправильним підбором косметичних засобів (декоративних і доглядових). У своїй роботі ми застосовуємо засоби для щадного відбілювання та злущення шкіри, кріоапплікаціі, хімічні пілінги і інші методи.

Антиакне-програми

Проблема акне актуальна як для підлітків, так і осіб старше 20 років незалежно від статі. Ми допоможемо вам усунути вугровий висип на обличчі та його наслідки за допомогою сучасних косметологічних засобів і процедур: кремів, масок, кислотних пілінгів, впливом рідким азотом, різноманітними апаратними процедурами. Також ми допоможемо підібрати правильний догляд за шкірою, щоб не допустити рецедивів.

Знайшли в цьому списку одну або декілька проблем, що стосуються конкретно вас? Не відкладайте візит до нас в довгу скриню – процедури у косметолога займуть не так багато часу, але порадують вражаючим ефектом, які помітите і ви, і оточуючі. Будьте красиві і здорові!