serv9

Ціна

від 300 грн. до 500 грн.

Опис

Кріопластія, або лікування холодом – популярна косметична процедура, яку ви можете пройти в б’юті-салоні «Victoria Beauty» у м. Львів.

ДЕТАЛЬНО

Кріопластія, або лікування холодом – популярна косметична процедура, яку ви можете пройти в б’юті-салоні «Victoria Beauty» у м. Львів. Доведена ефективність впливу холодом на ділянки шкіри дозволяє рекомендувати її для усунення цілої низки проблем. Холод виконує не головну функцію, а скоріше допоміжну: він дозволяє краще й швидше вбиратися і засвоюватися спеціальним кремам і сироваткам. Хоча і сам по собі він досить ефективний – про це йтиметься нижче.

Сеанси кріопластії проходять при температурі від -15 ° С до -20 ° С. При цьому холод вже активно діє на дерму, а неприємні відчуття на шкірі ще не виникають. Охолодження шкіри здійснюється спеціальним апаратом, на шкіру попередньо наносять мезотерапевтічна рідина, яку втирають м’якими круговими рухами. Час впливу на кожну ділянку шкіри строго регламентовано – за цим уважно стежить наш фахівець. Тривалість процедури становить від 30 до 60 хвилин в залежності від площі впливу і очікуваного ефекту.
Як завершальний акорд ми застосовуємо заспокійливі і тонізуючі маски, що нейтралізують вплив холоду і заспокоюють шкіру обличчя.

У чому ефективність кріопластії

Кріопластія – одна з найбільш доступних і при цьому ефективних не хірургічних процедур по омолодженню шкіри. Принцип її дії заснований на природної реакції наших сусідів – при впливі низьких температур вони рефлекторно звужуються, скорочуються. Процес скорочення і розслаблення відбувається безперервно під час процедури, при цьому шкіра активно працює: розширюються і звужуються пори, відбувається викид біологічно активних речовин і їх всмоктування ззовні. При цьому вітаміни і мінерали можуть проникнути в найбільш глибокі шари дерми, яка недоступна для них за інших умов (наприклад, при кімнатній температурі).

Що дає кріопластія вашій шкірі:

  • вона виглядає здоровішою, свіжішою;
  • шкіра стає більш здоровою за рахунок активного вбирання корисних речовин;
  • звужуються пори і згодом менше закупорюються;
  • колір обличчя стає більш рівним, з’являється природний рум’янець;
  • розгладжуються дрібні зморшки;
  • помітно зменшується кількість вугрових висипань на шкірі.

Показання до кріопластії

Замовити кілька сеансів кріопластії можна без будь-яких рекомендацій лікаря або косметолога – ніхто з дівчат і жінок не відмовиться поліпшити стан шкіри обличчя, які є їх «візитною карткою». Проте є ситуації, коли ця процедура рекомендована для поліпшення або закріплення результатів. Так, вона чудово відновлює шкіру після лазерної шліфовки, таких популярних сьогодні кислотних пілінгів, фотоомолодження, після мезотерапії. Також кріопластія знижує набряклість обличчя, уповільнює процеси старіння. Високу ефективність процедура показує в комплексі з мезотерапією, яка також доступна в нашому салоні «Вікторія Бьюті».