serv8

Ціна

60 хв. - 450 грн.

Опис

Відкрийте для себя эфективний масаж у Львові в центрі краси «Вікторія Бьюті»! Мы пропонуємо іноваційний підхід до омоложення вашої шкіри і знаємо, як зробити її пружньою, рівною, а ваше тіло – струнким.

ДЕТАЛЬНО

Ми пропонуємо нашим клієнтам ефективний і повністю безпечний вакуумний масаж обличчя апаратом Skintonic у Львові за методом дермотоніі. Це один з найпростіших, недорогих і головне безпечних способів повернути красу і молодість вашому обличчю, використовуючи традиційні масажні техніки. В одній процедурі під назвою дермотонія їх об’єднує сучасний французький апарат Skintonic. Саме його ми використовуємо для вакуумного масажу обличчя, ефективність якого доведена на практиці міжнародними дослідженнями і нашими численними клієнтами.

Чому вакуумний масаж обличчя ефективний

Дія вакуумного масажу обличчя за методом дермотоніі заснована на об’єднанні двох традиційних його видів: баночного (він же звичайний вакуумний) і розминання. Разом два цих підходи дають приголомшливий ефект за рахунок того, що поліпшується кровообіг у верхніх шарах тканин, активізується циркуляція лімфатичної системи, розчиняються накопичені жирові елементи на проблемних ділянках (щічки, нижня частина підборіддя). Одночасно зі шкіри виводяться токсини, в результаті чого вона виглядає чистіше, здоровіше і молодше.

Переваги вакуумного масажу

  • це ефективний і нешкідливий спосіб зробити шкіру обличчя більш рівною і пружною там, де вона найбільше піддається змінам: в області щік і підборіддя, по контуру носогубного трикутника. Причиною тому можуть бути вікові фактори, незбалансоване харчування, недостатня кількість споживаної води, порушення обмінних процесів в організмі та ін.;
  • перші результати від процедури вакуумного масажу обличчя можна помітити після 2-3 сеансів в нашому салоні краси;
  • це делікатний метод впливу на шкіру, який не припускає виникнення неприємних або хворобливих відчуттів, не впливає на нижні шари тканин і роботу підшкірних органів;
  • ефект від дермотоніі зберігається протягом декількох місяців за умови проходження повного курсу масажу.

Skintonic для вакуумного масажу обличчя

Апарат Skintonic французької компанії знайшов собі широке застосування в б’юті-салонах і студіях краси, він також знаходиться на озброєнні у наших майстрів вакуумного масажу в «Вікторія Бьюті». Головні дійові елементи даного апарату – тефлонові насадки, які можуть мати різну форму і впливати на шкіру в різних режимах. Параметри роботи Skintonic підбираються індивідуально для кожного клієнта.

Показання до вакуумного масажу обличчя

Вакуумний масаж обличчя апаратом Skintonic ефективний при порушенні обмінних процесів в організмі, наявності обвислих, розтягнутих і застарілих ділянок шкіри, припухлості, темних колах навколо очей, для усунення капілярної сітки і при порушенні кровообігу. Не рекомендується робити такий масаж жінкам на 7 і вище місяці вагітності, особам із запальними процесами в організмі або що хворіють на ГРЗ.
Наші фахівці завжди раді новим і постійним клієнтам – ми підберемо для вас оптимальну тривалість і спосіб впливу апаратом Skintonic для того, щоб ваша шкіра обличчя сяяла здоров’ям!