serv1

Ціна

1 час - 250 грн. / 40 хв.- 200 грн. / Абонемент на 12 процедур - 2000 грн.

Опис

Пресотерапія (або пресомасаж) являє собою лімфодренажний масаж, завдяки якому лімфа і венозна кров відновлюють свій потік в природньому для них режимі.

ДЕТАЛЬНО

Пресотерапія (або пресомасаж) являє собою лімфодренажний масаж, завдяки якому лімфа і венозна кров відновлюють свій потік в природньому для них режимі. Також процедура проводиться в профілактичних цілях – для запобігання ймовірності застою лімфатичної рідини і венозної крові.

Лімфодренаж активно використовується в косметології та естетичної медицини як засіб, що сприяє омолодженню організму. Його рекомендують в комплексі з ультразвукової ліпосакцією, у разі порушення природних зв’язків між жировими клітинами.

Вплив хвильового масажу добре вивчено, ефективність його була багаторазово доведена в зарубіжних косметологічних і лікувальних центрах. Пристрій під назвою пресограм, за допомогою якого і проводиться професійна пресотерапія – це справжній порятунок для тих, хто веде малорухливий спосіб життя або страждає від порушення обмінних процесів.

Користь лімфодренажного масажу:

  • стимуляція процесу очищення, за який відповідає лімфатична система людини;
  • стимулювання кровообігу;
  • усунення целюліту;
  • лікування інших порушень кровообігу;
  • виведення надлишку рідини і шкідливих токсичних речовин;
  • поліпшення стану шкіри і зовнішнього вигляду в цілому;
  • профілактика варикозного розширення вен;
  • запуск обмінних процесів в організмі, які сприяють схудненню.

Процедура пресотерапії цікава тим, що не вимагає від вас будь-яких зусиль. Ви худнете, отримуєте гладку пружну шкіру і відмінне самопочуття пасивним методом.

 

Принцип дії пресотерапії

На ноги, руки, талію, стегна надягають спеціальні манжети або цілісний костюм, в який за допомогою компресора під тиском поступово закачується повітря. При цьому відбувається чергування (пульсація) здавлювання і розслаблення. Масажні хвилі впливають послідовно на пальці ніг, а потім піднімаються вище до стегон і області талії. Вібрація сприяє рівномірному стисканню м’яких тканин тіла, що призводить до стимуляції кровообігу і сприяє лімфодренажному масажу. У результаті рідина і шкідливі токсичні речовини виводяться з міжклітинного простору.

Процес впливу хвильового масажу контролюється автоматично спеціальним програмним забезпеченням пресоапарата, процедура виконується під контролем фахівця. Під час професійної пресотерапії пацієнт знаходиться на кушетці в розслабленому стані, сам сеанс триває близько 30 хвилин. Повний курс включає в себе мінімум 15 процедур, які необхідно проводити регулярно кожні 2-3 дні. Точну кількість процедур і часовий проміжок між ними можна уточнити на консультації у нашого фахівця.

Показання до пресотерапії

Процедура пресотерапії рекомендована всім, хто хоче позбутися целюліту на будь-яких ділянках тіла, ожиріння, припухлостей, млявості шкіри. Ефективна вона в комплексі реабілітаційних заходів після операцій. Крім того, пресомассаж дає відчуття легкості у всьому тілі, тонізує організм, підвищує настрій. Цю процедуру можуть проходити навіть ті, кому протипоказана електростимуляція м’язової тканини.