sugaring_lviv

Ціна

Залежно від зони 60 - 340 грн.

Опис

У салоні краси «Вікторія Бьюті» з метою депіляції практикують два різні по техніці підходи: воскову депіляцію і шугарінг.

ДЕТАЛЬНО

Мода диктує нам свої правила: волосся на голові повинно бути густими, а ось на інших ділянках тіла від них краще позбутися. Найбільш проблемними зонами, де йде завзята боротьба із зайвими волосками, є ноги, руки, піхви, зона бікіні. Саме там шанувальниці гладкої шкіри без єдиного волоска прагнуть досягти досконалості, піддаючи себе процедурі депіляції. Зверніть увагу: не коштувати плутати такі поняття, як «депіляція» і «епіляція». У першому випадку відбувається тимчасове видалення волосків, у другому – повне руйнування волосяного фолікула, внаслідок чого волосся перестає рости.

У салоні краси «Вікторія Бьюті» в цілях депіляції практикують два різні по техніці підходу: воскову депіляцію і шугарінг. Видалення волосся і першим, і другим способом є ефективним, безпечним і доступним за вартістю. Вибір між ними можна робити виходять з особистих переваг, кількості рослинності на тілі, жорсткості волосків, кольору шкіри та інших непрямих факторів. Розглянемо обидва підходи більш докладно.

Воскова депіляція

Воскова депіляція, або ваксинг, передбачає використання воску двох видів: твердого та м’якого. Твердий, він же гарячий, виготовляють зі справжньої соснової смоли та олії рослинного походження. М’який, він же теплий віск, складається з такої ж смоли і пом’якшувачів. Якщо твердий застигає у вигляді плівки, яку потім зривають по напряму зростання волосків, то м’який вимагає використання допоміжних смужок – вже їх відривають таким же чином, досягаючи бажаного ефекту.

Шугарінг

Шугарінг – друга назва цукрової депіляції. Як зрозуміло з назви, процес представляє собою видалення зайвих волосків на тілі за допомогою спеціальної речовини – пасти, яка майже повністю складається з звичайного харчового цукру.

Переваги шугарінга:

  • майже повна безболісність процедури;
  • за рахунок застосування натуральних компонентів не виникає алергічних реакцій або подразнення на шкірі;
  • залишки складу легко розчиняються водою кімнатної температури.
  • можливість застосування на будь-яких, навіть самих чутливих ділянках шкіри (в області бікіні, на обличчі і т п.);
  • після процедури не з’являються врослі волоски, так як вириваються вони у напрямку росту;

Для того, щоб наші клієнтки випробовували мінімум дискомфорту під час процедури, в салоні краси Victoria Beauty (м. Львів) застосовують спеціальні лосьйони для знезараження шкіри (шугарінг) або спирт (ваксинг).
Воскова депіляція і шугарінг, на відміну від механічного видалення, зберігають свій ефект в 2-3 рази довше – від 6 до 12 тижнів. Крім того, вони знижують на 30-40% швидкість росту нових волосків, а іноді і зовсім його пригнічують.

Ми пропонуємо щадне видалення волосся – ціни, рівень сервісу, якість використовуваних в роботі матеріалів залишать у вас виключно приємні враження. Будемо раді бачити вас знову і знову на процедурах, які роблять вас красивіше і впевненіше в собі!