serv20

Ціна

8 грн./хв. | Пакети: 100хв. - 600 грн. | 200хв. - 1000 грн.

Опис

Вертикальні солярії MIRO тепер можна випробувати і у Львові, в студії краси «Victoria Beauty». Це інноваційні пристосування для отримання якісної та безпечної засмаги, які вже встигли оцінити в багатьох країнах світу

ДЕТАЛЬНО

Вертикальні солярії MIRO тепер можна випробувати і у Львові, в студії краси «Victoria Beauty». Це інноваційні пристосування для отримання якісної та безпечної засмаги, які вже встигли оцінити в багатьох країнах світу.
Виробники створили дійсно комфортне у використанні, безшумне і ефективне пристосування для засмаги в будь-який час року і в приміщеннях будь-яких габаритів. Крім того, особливий наголос робиться на їх економічності, тому вибираючи саме цей солярій, ви робите свій внесок у збереження ресурсів нашої планети.

Переваги соляріїв MIRO

  • Можливість отримання рівномірної засмаги за короткий час, причому абсолютно безпечно для здоров’я.
  • Інноваційна конструкція дозволяє соляріям MIRO мати значно менше ламп, ніж у конкурентів, але при цьому на виході забезпечувати аналогічну потужність роботи.
  • У моделях MIRO зафіксовано в три рази менший вплив ультрафіолетового випромінювання, ніж у аналогів з ідентичною кількістю ламп.
  • Всі моделі є практично безшумними, що підвищує комфорт від їх використання в салонах краси.
  • Відвідувач всередині солярію має можливість самостійно відкоригувати час роботи пристрою і інтенсивність ультрафіолетового випромінювання.
  • Для більшого комфорту клієнтів вертикальні солярії оснащені кондиціонерами з відмінним запасом потужності (в середньому в 1,5 рази вище, ніж у аналогічних рішень на ринку).
  • У соляріях цього виробника використовується технологія автоматичного перерозподілу освітленості, яка зводить до мінімуму нерівності засмаги, викликані відмінністю статури і росту.
  • Світло м’яко впливає на шкіру тіла, не допускаючи ефекту «підгоряння» і забезпечуючи природне накладення засмаги
  • Всередині соляріїв застосовується технологія очищення повітря завдяки спеціальним фільтруючим елементам.
  • Солярії MIRO Мають санітарно-гігієнічні сертифікати, видані МОЗ України та дозволені для використання на території нашої країни. Найбільш популярними моделями в Україні є наступні: Miro 15-180, Miro 18-180 Miro 15-160 та їх модифікації.

Солярії MIRO цікаві з цілого ряду причин, які варіюються від однієї моделі до іншої. Так, в одних реалізовано музичний супровід, в інших використовується м’яке підсвічування дизайнерських елементів, в третіх застосовується унікальна система охолодження і дзеркальні підлоги, в четверте можна скористатися вбудованим електронним пультом керування.
З салоном краси «Вікторія Бьюті», який розташований в центральній частині міста Львів, ви можете отримати гарну засмагу в будь-який час року. Ми пропонуємо на собі оцінити всі можливості вертикальних соляріїв MIRO і отримати порцію гарного настрою, сліпучий зовнішній вигляд і тільки приємні враження від обслуговування в нашому салоні.