serv2

Ціна

500 грн.

Опис

Ультразвукова ліпосакція – найкраща альтернатива видаленню жирових відкладень, яка є альтернативою хірургічних методів.

ДЕТАЛЬНО

Ультразвукова ліпосакція – найкраща альтернатива видаленню жирових відкладень, яка є альтернативою хірургічних методів. Вона безпечна, безболісна і являє собою більш консервативний метод втручання в роботу організму. Ви худнете і втрачаєте в обсягах досить швидко, але ваше тіло сприймає цей процес як максимально наближений до природнього.

 

Ефект від ультразвукової ліпосакції

Уз-ліпосакція дозволяє схуднути не стільки в плані ваги, скільки в плані об’ємів. Ви гарантовано будете виглядати набагато стрункішою, ніж до процедури, завдяки тому, що вона усуне зайвий жир з організму – розщепить, а потім виведе природнім шляхом. А адже саме жирові тканини займають максимальний обсяг у вашому тілі, а 1 кг жиру заповнює собою в кілька разів більше місця, ніж 1 кг м’язів! Залежно від ділянок, на яких проводиться ультразвукова ліпосакція, в обсязі ви втратите від 1 до 4 см, у вазі – 3-4 кг. А це мінімум один розмір одягу!

Ультра BF 36 від IVEA Technologie

У салоні краси «Victoria Beauty» (м. Львів) ультразвукова ліпосакція виконується апаратом Ультра BF 36, розробленим компанією IVEA Technologie. Він є головним інструментом там, де потрібно досягти видимого ефекту в схудненні пасивним способом (без фізичних вправ, дієт) і хірургічного втручання. Паралельно зі зменшенням обсягів Ультра BF 36 позбавляє і від помітних недоліків шкіри – розтягнутості, обвислості, целюліту і т. п. Також він зарекомендував себе як один зі способів зменшення рубців і розтяжок.

Технологія роботи приладу заснована на застосуванні низькочастотних (в діапазоні від 28 до 32 кГц) хвиль, які проникають глибоко в підшкірний шар і видозмінюють жирову тканину. Пристрій включає в себе 12 випромінюючих пластин, призначених для закріплення на найбільш проблемних ділянках – талії, сідницях, зовнішній і внутрішній стороні стегон і т. п. Коливання, викликані низькочастотної вібрацією, впливають безпосередньо на жирові клітини. У результаті бульбашки повітря, які містяться в рідині міжклітинного простору, зникають, паралельно звільняється енергія, яка знищує самі клітини жиру. Цей процес носить назву кавітації. Продукти, що розпалися таким чином, виводяться з організму природним способом, тобто через лімфатичну систему.

Щоб досягти високих результатів, апаратом Ультра BF 36 необхідно користуватися не менше 6 тижнів по 2 рази на тиждень. Тривалість кожного сеансу складає близько 30 хвилин, анестезія або інше знеболення не потрібно. Якщо ви хочете досягти максимальних результатів, процедуру можна проводити протягом року 1 раз в 3 місяці. Щоб зберегти стрункість якомога довше, рекомендується підтримувати вагу на одному і тому ж рівні.

Переваги апарату Ультра BF 36

  • апарат пройшов всі необхідні клінічні дослідження, які довели його ефективність;
  • гарантовано один рік збереження результатів після закінчення курсу;
  • додатково дозволяє розслабитися і підвищити тонус м’язів;
  • щадний вплив під контролем автоматики та спеціаліста.
  • відрізняється високою точністю параметрів, які можна задати індивідуально для кожної процедури;
  • абсолютно безболісний вплив на шкіру;
  • відсутній ефект провисання шкіри після втручання апаратом Ультра BF 36;

Не рекомендується проходити процедуру уз-ліпосакції вагітним, особам з кардіостимуляторами серйозними пошкодженнями шкіри, інфекційними або запальними процесами.