Victoria-Beauty

Про нас

Бути красивою – це здорово, а бути красивою і здоровою – здорово подвійно! Ми пропонуємо вам послуги, які наблизять вас до того ідеалу краси, про який ви могли тільки мріяти. Салон краси «Вікторія Б’юті» у Львові відкриває вам широкі можливості по омолодженню й оздоровленню вашої шкіри. Ми пропонуємо такі процедури, як пресотерапія, ультразвукова ліпосакція, мезотерапія, дерматонія, біостимуляція, ін’єкції ботоксом, різні види масажів, чистка обличчя, послуги солярію і багато іншого.

Наша мета – здоровий вигляд, відмінне самопочуття і приємні враження наших клієнтів, які залишилися задоволені і результатами, і якістю обслуговування. Приходьте до нас на консультацію, записуйтеся на процедури, і наші фахівці зроблять вас чарівними!

Чому ми?

Наші переваги:

773bb561926c6901765b03ef7be95e07_About-1-250-250-c-90

Комплекс послуг

В нашому салоні краси у Львовіви зможете отримати такий комплекс послуг, який доступний тільки в столичних чи закордонних закладах.

125cffb4bf06d0110708fe6e1e684166_About-2-250-250-c-90

Безпечне лікування

Ми практикуємо тільки повністю безпечні, схвалені міжнародними фахівцями, способи лікування і омолодження. Всі вони багаторазово випробувані, підтвердили свою ефективність і завоювали визнання тих клієнтів, які прагнуть продовжити красу і молодість.

ede47805179504fef12cd4f39f1188dd_About-3-250-250-c-90

Демократичні ціни

Наші ціни дуже демократичні і ми в будь-який час раді запропонувати суттєві знижки клієнтам, які замовляють комплексні послуги або цикл однакових процедур.

01e014f5345db12433f5d96b6e0a18d9_About-4-250-250-c-90

Команда спеціалістів

Наші фахівці з центру краси – володарі дипломів державного і міжнародного зразків, призери авторитетних конкурсів і просто фахівці, небайдужі до своєї професії, регулярно підвищують свій рівень майстерності.

Відгуки

Що про нас говорять люди

Послуги та ціни

В студії краси «Victoria Beauty» ви отримаєте:

  • рівний, гарний і повністю безпечний загар: солярії «Ароматне сонце» і «Miro», косметика для засмаги;
  • сяючу красою і здоров’ям шкіру обличчя: процедури кріопластія, мезоніті, хімічний пілінг, ультразвукового чищення, біостимуляція, ін’єкції препаратами ботокс і диспорт, кріопластія, фонофорез
  • струнке, підтягнуте тіло: процедури ультразвукової ліпоксаціі і пресотерапії;
  • ідеально гладку шкіру ніг, рук, зони бікіні: процедури воскової і цукрової депіляції;
  • прекрасне самопочуття: процедури дермотонія (вакуумний масаж), таласотерапія, мезотерапія тіла, біостимуляція, дерматонія;
  • якісну косметику провідних зарубіжних виробників, яка спростить догляд за шкірою в домашніх умовах.

Вас чекає доброзичливий персонал, сучасне медичне обладнання, чистота і затишна обстановка в кожній з процедурних кімнат. Перейдіть в розділ «Послуги» на сайті б’юті салону для того, щоб дізнатися більше по кожному напрямку нашої роботи, а для уточнення вартості зверніться до нас максимально зручним для вас шляхом: через форму зворотного зв’язку, по телефону, електронній пошті. Чекаємо вас в гості за адресою: м.Львів, вул. Василя Стуса, б. 7.