Оксана Хромова

Оксана Хромова

Пресотерапія

Пишу цей відгук на прохання своєї матері, якій фахівці салону «Вікторія Бьюті» допомогли позбутися застою лімфи за допомогою процедури «пресотерапія». Цей унікальний чудодійний апарат в рази поліпшив її загальне самопочуття, тепер у неї відмінний настрій і величезна подяка співробітникам салону! І від мене теж велике спасибі!

Вероніка Лесів

Вероніка Лесів

Ультразвукова ліпоксація

Навіть займаючись спортом я не змогла позбутися проблемних «боків» і обвисла в зоні галіфе, тому вирішила звернутися в цей салон. Можу сказати, що процедура ультразвукової ліпоксаціі вирішила мою проблему відсотків на 90%, а це дуже високий показник! Я сумнівалася в її ефективності, але тепер буду рекомендувати її своїм знайомим. Все це не шкідливо для організму, плюс настрій піднімає привітний персонал салону «Вікторія Бьюті», чистота і стерильність у всіх приміщеннях, готовність роз'яснити будь незрозумілий момент. Спасибі велике за те почуття впевненості, яке я отримала з вашою допомогою!

Анастасія Коваль

Анастасія Коваль

Botox і Disport

Я якийсь час з побоюванням ставилася до таких «уколів краси», але спасибі професіоналам з салону «Вікторія Бьюті» - вони роз'яснили мені суть процедури, її вплив на шкіру і підшкірні шари, порекомендували, як знизити побічну дію. Я вже пройшла кілька сеансів і в майбутньому планую продовжити, адже ефект, як кажуть, на обличчя! Моє відображення в дзеркалі нарешті стало мене радувати!

Таня Войніч

Таня Войніч

Косметичні засоби

У Львові є проблема з купівлею професійних косметичних засобів, але за допомогою салону «Вікторія Бьюті» я її успішно вирішую протягом останніх декількох місяців. Тут я повністю впевнена в тому, що мені запропонують саме оригінали (на ринку зараз багато підробок!), А також саме ті засоби, які допоможуть моїй шкірі впоратися з віковими змінами - дрібними зморшками і сухістю. Рекомендую салон всім, хто хоче купувати якісну косметику і випробувати на собі її дію!

Христина Остапенко

Христина Остапенко

Солярій Міро

Перепробувала декілька соляріїв в місті, але в останні пару років є постійним клієнтом цього салону. У солярії Міро я отримую саме той загар, який мені потрібен. Крім того, тут завжди готові запропонувати професійну косметику для засмаги під мій тип шкіри і в тому ціновому діапазоні, який я виберу. Спасибі за чуйне та уважне ставлення всьому персоналу салону!

Ліза Дикун

Ліза Дикун

Ультразвукова чистка обличчя

Років з 14 маю проблеми зі шкірою - швидко закупорюються пори. І хоча запалень вже немає, доводиться регулярно користуватися послугами косметолога. У салоні краси «Вікторія Бьюті» працюють справжні майстри своєї справи. Професійне сучасне обладнання, ввічливе звернення, багато корисної інформації, яку регулярно дає косметолог по догляду за моєю проблемною шкірою - все це змушує повертатися сюди знову і знову! Дуже рекомендую салон дівчатам і жінкам з аналогічними проблемами!