Косметичний догляд

Салон краси та здоров'я "Вікторія Б'юті" надає послуги косметичного догляду за шкірою обличчя, які включають в себе заходи з підтяжки шкіри, позбавлення від купероза, пігментації, акне.

детальніше

Депіляція

Воскова і цукрова депіляція (шугарінг) - це самі безпечні, ефективні і швидкі способи позбутися небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла.

детальніше

Мезоніті

Мезоніті - новітня технологія омолодження та тривимірного моделювання контурів особи і тіла, всього за один сеанс дозволяє домогтися високих результатів.

детальніше

Хімічний пілінг

Хімічний пілінг - ефективна косметична процедура, в ході якої видаляється шар ороговілих старих клітин з поверхні шкіри шляхом впливу хімічно активними речовинами.

детальніше

Мезотерапія обличчя

Мезотерапія обличчя – прогресивна і ефективна методика омолодження обличчя, заснована на введенні під шкіру або в шкіру спеціальних препаратів.

детальніше

Біостимуляція обличчя

Біостимуляція – ефективна процедура на обличчі, яка дозволяє відновити і стимулювати роботу м'язів, покращує тонус шкіри і підшкірних шарів, функціонування кровоносної та лімфатичної систем.

детальніше

Вакуумний масаж обличчя

Вакуумний масаж обличчя апаратом Skintonic у Львові за методом дермонії - ефективний та безпечний засіб зробити шкіру обличчя пружньою, сяючою та здоровою.

детальніше

Ботокс і Диспорт

Препарати Ботокс і Диспорт - торгові назви ботулінічного токсину типу А, призначеного для блокування роботи м'язів, які відповідають за міміку на обличчі.

детальніше