Біостимуляція обличчя

від 350

Біостимуляція обличчя1

Біостимуляція обличчя

від 350 грн.

Біостимуляція – ефективна процедура на обличчі, яка дозволяє відновити і стимулювати роботу м’язів, покращує тонус шкіри і підшкірних шарів, функціонування кровоносної та лімфатичної систем.

детально

Біостимуляція – ефективна процедура на обличчі, яка дозволяє відновити і стимулювати роботу м’язів, покращує тонус шкіри і підшкірних шарів, функціонування кровоносної та лімфатичної систем.
Принцип быостимуляцыъ базується на комплексному впливі відразу трьох елементів: електричного поля, ультразвуку та хромотерапії. При цьому одночасно поліпшуються і естетичні характеристики овалу обличчя, і кровопостачання.

У чому полягає ефективність быостимуляції:

  • поліпшується тонус м’язів обличчя;
  • м’язи обличчя починають краще працювати, зміцнюються;
  • контур обличчя стає більш чітким, а овал – більш яскраво вираженим;
  • посилюється кровотік, до капілярів, розташованих під шкірою обличчя, інтенсивніше притікає кров;
  • стимулюється вироблення колагену;
  • обмінні процеси в шкірі обличчя стають більш інтенсивними;
  • зникає набряклість під очима;
  • зменшується кількість мімічних зморшок;
  • шкіра отримує вплив, порівнянний зі зволожуючим масажем;
  • поліпшується загальний емоційний стан, проявляється помітний антистресовий ефект.

Як відбувається процедура біостимуляції

У салоні «Вікторія Бьюті» (м. Львів) ми підбираємо для кожного нашого клієнта індивідуальну програму біостимуляції обличчя. Наш фахівець впливає не тільки на верхній шар шкіри, але і глибше – на жирові клітини і м’язи. Процедура повністю природна, сприймається шкірою нормально, не викликаючи негативних наслідків. При цьому м’язи обличчя тренуються, колір обличчя стає більш природнім, поліпшується кровообіг. Зі шкіри за рахунок стимуляції роботи лімфатичної системи виводяться токсини.

Процедура в середньому триває від півгодини до години, курс включає 10-12 процедур. Частота процедури повинна бути не менше, ніж 1-2 рази протягом місяця. Ефект зберігається протягом одного року і більше. Як доповнення до биостимуляции обличчя можна застосовувати такі процедури, як мезотерапію, біоревіталізацію, плазмоліфтінг.

Біостимуляція апаратом Ultratone

Для виконання процедури біостимуляції обличчя використовується сучасний препарат ULTRATONE. Його ефективність доведена провідними дослідницькими інститутами, і рекомендована для корекції обличчя без дорогого і травматичного хірургічного втручання. Тим не менш, у даного терапевтичного способу спостерігається помітний результат при дотриманні технології впливу і проведення комплексу процедур.
Апарат функціонує в декількох режимах, що відрізняються застосуванням хвиль різної довжини. По суті, шкіра отримує імпульси, які впливають на її верхні і нижні шари.

Показання до процедури

Біостимуляція обличчя показана всім, хто хоче поліпшити загальний стан шкіри (її колір, тонус, м’язову активність), усунути в’ялість і дрібні зморшки, позбутися від токсинів, поліпшити кровообіг, відкорегувати овал обличчя.

Процедура абсолютно безпечна для життя і здоров’я людини, однак не рекомендується проводити її особам із захворюваннями серця (особливо при наявності кардіостимулятора), під час вагітності, при тромбофлебіті, наявності міоми, кісти, онкології.