Зберегти красу і молодість – хіба не про це мріє кожна жінка?! Ми допоможемо вам втілити ваші мрії в реальність завдяки сучасним методам омолодження, які доступні в салоні краси «Вікторія Бьюті».

Вікові зміни не радують ні чоловіків, ні жінок. Особливо гостро на них реагують представниці прекрасної половини людства. Їм хочеться зберегти молодість і красу обличчя і тіла як можна довше, і в цьому їм на допомогу приходить сучасна медицина.

Можна сміливо говорити про те, що обличчя жінки – її візитна картка. Зморшки, надмірна сухість або, навпаки, жирність шкіри, пігментні плями, обвислі ділянки – все це перші ознаки старіння. На щастя, сьогодні існує цілих два глобальних напрямки, здатні ці прояви якщо не викорінити повністю, але значно нейтралізувати. Це хірургічне та безопераційне омолодження. На другому ми зупинимося більш докладно.

Суть безопераційного омолодження

Безопераційне омолодження шкіри обличчя і тіла полягає, в першу чергу, у відновленні її природніх якостей методом стимуляції росту колагену. Це білок, будівельний матеріал наших м’язів, брак якого призводить до втрати пружності і зниження тонусу шкіри. Остання стає менш еластичною, на ній швидко з’являються перші зморшки і інші ознаки старіння. У безопераційному омолодженні не використовується наркоз, не робляться надрізи на шкірі. Максимум, що вас очікує – легке поколювання від тонкої голки.

Ін’єкційні способи омолодження

Ін’єкції, вони ж уколи, дозволяють досягти максимального ефекту без втручання хірурга. На сьогоднішній день це найбільш затребувана група процедур в салоні краси «Вікторія Бьюті» у м Львів. Перш за все, до них відносять мезотерапію, яка передбачає введення під шкіру спеціальних препаратів, які насичують її необхідними поживними речовинами, вітамінами і всім тим необхідним, що робить її здоровою всередині і красивою зовні. У ролі активних речовин можуть виступати і гіалуронова кислота, і всілякі екстракти, і фібропласти, і спеціальні вітамінні коктейлі.

Не менш затребувані уколи препаратами Ботокс і Диспорт. Вони блокують роботу м’язів, які відповідають за появу мімічних зморшок – тих самих «гусячих лапок», складок між бровами і т. п.

Інші методи омолодження

Ще одна популярна процедура в нашому салоні – хімічні пілінги. У результаті впливу спеціальними кислотами акуратно знімається верхній шар клітин шкіри, і остання стає більш гладкою, чистою, доглянутою. Пілінг буває поверхневим, серединним і глибинним – все залежить від того, наскільки сильні кислоти використовуються і як глибоко вони проникають.

Біостимуляція особи дозволяє значно поліпшити м’язову активність шкіри обличчя (до речі, процедура актуальна і для інших ділянок тіла теж!), Прибрати в’ялість, обвислі ділянки, дрібні вікові зморшки. Сама процедура являє симбіоз відразу трьох способів впливу на шкіру: електричним полем, ультразвуком і хромотерапією.

Молодою шкіра буде виглядати тільки тоді, коли за нею організований правильний догляд. Для цього потрібно регулярно відвідувати косметолога і частину процедур виконувати в домашніх умовах. Ми пропонуємо доповнити догляд такими процедурами, як ультразвукова чистка обличчя, косметичний салонний догляд (комплексний), вакуумний масаж, фонофорез та інші. Всі вони легко переносяться, доступні і абсолютно безпечні для вашого здоров’я і зовнішнього вигляду.