Від того, наскільки правильно визначений тип шкіри обличчя, залежить набір процедур для ефективного домашнього та салонного догляду за нею.

Нормальна шкіра

Нормальна шкіра – недосяжна мрія для багатьох дівчат навіть у віці 18-25 років. Вона має приємний злегка рожевий колір без видимих ​​дефектів у вигляді запалень, розширених пор, пігментних плям. Вона отримує належне харчування, достатню кількість вологи, добре переносить вмивання навіть звичайним милом і водою. Однак, щоб така шкіра не стала з часом сухою або чутливою, навіть їй необхідний регулярний правильний догляд.

Жирна шкіра

Жирна шкіра часто проявляє себе в підлітковому віці, коли найвища ймовірність появи запалень (юнацьких вугрів) на тлі гормональних змін в організмі. Вона характеризується жирним блиском, великими порами, чорними крапками, неприємним жовтуватим відтінком.

Суха шкіра

Суха шкіра характеризується рожево-жовтуватим кольором і дуже маленькими порами. Недолік її в тому, що вона легко лущиться від засобів для вмивання, на ній швидко проявляється роздратування. Вважається, що суха шкіра має найтонший шар (на противагу жирної). При цьому вона погано реагує на гаряче, особливо сильно потребує правильного зволоження і живлення. Часто у власниць сухої шкіри погано працюють сальні залози, що призводить до зайвої сухості.

Комбінована шкіра

Комбінована шкіра (або змішаний тип шкіри) являє собою суміш сухої і жирної шкіри. Тобто шкіра на різних ділянках веде себе по-різному: сухі щічки уживаються з чолом, підборіддям і носом з жирним блиском і розширеними порами.

Інші типи шкіри

Крім стандартної класифікації, можна зустріти назви та інших типів шкіри. Наприклад, зріла шкіра спостерігається у жінок у віці старше 35 років. Вона вже потроху починає втрачати вологу, з’являються перші мімічні зморшки, зменшується кількість колагену.

Також у деяких дівчат зустрічається чутлива шкіра, яка є сухий і дуже схильної до прояву реакцій на зовнішні подразники. Реакція може проявлятися у вигляді почервоніння, лущення, появи сіточки капілярів. Все це – реакція на алергени або компоненти, до яких шкіра особливо вразлива.

Проблемна шкіра часто зустрічається у підлітків, але може зберігатися аж до 30-35 років. Вона в найбільшій мірі схильна до появи висипу, запалень. Нерідко такий тип шкіри провокується серйозними гормональними порушеннями в організмі, і лікування в цьому випадку призначають не тільки «зовні», а й «зсередини».

Як би тип шкіри ви не мали, пам’ятайте: доглядати за нею потрібно в будь-якому випадку. Недоліки можна легко усунути при грамотному догляді, а у нормальної шкіри – зберегти і продовжити молодість, відсунувши зміни кольору обличчя і поява перших зморшок на кілька років вперед. У цьому вам допоможуть фахівці салону краси «Вікторія Бьюті».